قیمت دستگاه ساکشن جراحی پرتابل

قیمت دستگاه ساکشن جراحی پرتابل از مبلغ 10تا 35میلیون تومان موجود است. انواع دستگاه ساکشن پزشکی با پمپ مکش متفاوت برای ساکشن جراحی دندانپزشکی، دستگاه ساکشن مرکزی دندانپزشکی، ساکشن جراحی اتاق عمل، ساکشن جراحی برای لیپوساکشن و حتی ساکشن جراحی رومیزی برای مطب پزشکان در مدل ساکشن جراحی پرتابل موجود است. اما اگر قصد خرید ساکشن ایرانی داشته باشید فروش عمده ساکشن بیمارستانی ارسال از درب کارخانه می باشد.

این نکته حائز اهمیت است که قیمت دستگاه ساکشن با توجه به برند تولید کننده آن می تواند متفاوت باشد. این ساکشن ها ساخته شرکت های آلمانی 🇩🇪  چینی  🇨🇳 و ایرانی  🇮🇷 هستند. بنابراین هر یک از آن ها قیمت متفاوتی را برای محصولات خود در نظر گرفته اند. شما می توانید طی برقراری تماس  📞 با مجموعه ما از قیمت روز محصولات مطلع شوید. بهترین برندهای دستگاه ساکشن اعم از ساکشن اچ اس پی، یوول، مکسی، زنیت مد در مجموعه ما وجود دارد. مشاوره با کارشناسان  👨🏻‍💻 مجموعه ما این مزیت را به همراه دارد که با توجه به نیاز و متناسب با نوع استفاده خود می توانید بهترین دستگاه ساکشن پزشکی پرتابل را خریداری کنید.

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه جراحی

ساکشن جراحی اتاق عمل:

بیمارستان های دولتی برای حمایت از تولید ملی  🇮🇷 نیاز به تجهیزات پزشکی  🩺 ایرانی دارند.
همواره سعی ما بر این بوده که بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم و دستگاه ساکشن پرتابل بیمارستانی را با بهترین کیفیت به بیمارستان تحویل دهیم.
ما به پشتیبانی و خدمات دهی معتقدیم تا بتوانیم فروش بالاتری داشته باشیم باید خدمات دهی بالا داشته باشیم.
بنابراین ساکشن برقی بیمارستانی را قابل رقابت با نمونه های وارداتی  🌏 تولید و وارد بازار تجهیزات پزشکی ایران نموده ایم. کافیست برای خرید دستگاه ساکشن به سایت ما مراجعه کنید.

قیمت دستگاه ساکشن جراحی

بیمارستان ها برای خرید به صرفه تر بهتر است کالای مورد نیاز خود را از کارخانه تحویل بگیرند.
به این ترتیب قیمت ساکشن بیمارستانی بصرفه تر خواهد شد.

خرید عمده دستگاه ساکشن بیمارستانی ارسال از درب کارخانه می باشد. ۹۸۹۱۲۰۶۸۴۹۵۳+☎️

از طرفی قطعات دستگاه ساکشن تولیدی ما همواره موجود و قابل سفارش است.
موردی که در بیمارستان ها زیاد به چشم می خورد ،
این است که در اثر استفاده ی نادرست مخزن دستگاه  🫙 ساکشن می شکند.
مخزن ، فیلتر آنتی باکتریال و به طور کلی همه قطهات دستگاه ساکشن خانگی ایرانی موجود و توسط ما پشتیبانی می شود.
البته شایان ذکر است تامین قطعه تنها برای مشتریانی خواهد بود که از این طریق دستگاه ساکشن خریداری کرده اند.

ساکشن جراحی اتاق عمل:

ساکشن جراحی دندانپزشکی:

ساکشن جراحی مورد استفاده در اتاق عمل، ICU و ccu می باشد.
قیمت ارزان ساکشن بیمارستانی برای بخش عمومی بیمارستان می باشد.
همچنین به دلیل قدرت مکش بالا برای خرید ساکشن جراحی دندانپزشکی  🦷 نیز به تعداد بالا خریداری و توانسته رضایت دندانپزشکان را جلب کند.
اطمینان از این موضوع زمانیست که جراح پلاستیک از دستگاه لیپوساکشن برای تخلیه سرسخت ترین چربی های بدن استفاده کرده و توانسته رضایت جراحان را بگیرد.

خرید ساکشن بیمارستانی

البته برخی دندانپزشکان ساکشن جراحی دندانپزشکی مدل تخلیه مستقیم به فاضلاب را ترجیح می دهند.
ساکشن دندانپزشکی نیز می تواند در مدل های زیادی بستگی به تمایل خریدار تقسیم بندی شود.
همچنین با شبیه سازی نمونه وارداتی توانسته ایم علاوه بر تامین نیاز بیمارستان های ایرانی 🇮🇷  وارد صادرات شویم.
فروش عمده ساکشن بیمارستانی برای صادرات به عراق 🇮🇶، افغانستان  🇦🇫 و تامین بیمارستان های خارج از کشور از این طریق قابل ارسال می باشد.

نکات مهم حین خرید دستگاه ساکشن مرکزی دندانپزشکی

پیش از خرید دستگاه ساکشن جراحی دندانپزشکی لازم است به نکاتی چون موارد زیر توجه کنید:

 • ظرفیت مکش و توان خروجی
 • حجم مخزن
 • چگونگی تخلیه
 • مدت زمان گارانتی
 • میزان صدا یا لرزش دستگاه ساکشن

توصیه ما به شما این است که از طریق شماره های درج شده در سایت با مجموعه ما تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان  👨🏻‍💻 بهره مند شوید. با این کار خریدی مطمئن و متناسب با نیاز خود را به ارمغان خواهید آورد. قیمت دستگاه های ساکشن روز به روز متغیر خواهد بود و شما با تماس گرفتن می توانید از قیمت روز نیز مطلع شوید.

قیمت دستگاه ساکشن جراحی:

قیمت دستگاه ساکشن جراحی:

با صادرات دستگاه ساکشن جراحی و فروش به تعداد بالا علاوه بر ارزآوری به کشور موجب فروش بالای شرکت و قیمت دستگاه ساکشن جراحی رقابتی در سطح کشور می شود.
این باعث می شود با قیمت مناسب و حفظ کیفیت برای بیمارستان ها بهترین گزینه باشد.

رسال متناسب با حجم سفارشات برای کشورها از ۴ روش انجام است: هوایی: حجم کم، هزینه بالا دریایی: ارزان ترین روش، مسیر طولانی(به عنوان مثال ممکن است ۵۰ روز بار روی آب) ریل: یک واگن برای ۷۰تن(معمولا برای ارسال آرد و گندم کاربرد دارد) زمینی: کامیون، کف کش، ۱۰و۱۵و۲۰ت

قیمت دستگاه ساکشن اتاق عمل

قیمت دستگاه ساکشن جراحی به موتور و سایر تجهیزات در مونتاژ تولید و بسته بندی متناسب است
برای کشورهایی چون عراق و افغانستان روش ارسال بار از درب کارخانه 🏫  زمینی می باشد.
اگر بخواهید زمان تقریبی ارسال را مطلع شوید باید بدانید که تحویل به بغداد یک هفته می باشد.

روش ارسال به اروپا 🇪🇺،  دانمارک 🇩🇰   بلغارستان  🇧🇬 . زمینی
چین 🇨🇳 و هند  🇮🇳 : بندر چابهار دریایی

بصورت کلی روش ارسال:
افریقا: دریایی
آسیای شرقی: دریا
اروپا: زمینی
برزیل، امریکا، کانادا: دریایی
برای سفارش دستگاه ساکشن جراحی بعد از مشخص شدن تعداد مورد نیاز با ما تماس  📞 بگیرید. ما مرکز خرید ساکشن رومیزی با قیمت ارزان هستیم.

چگونگی استفاده و راه اندازی دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن بیمارستانی به دو صورت سانترال و پرتابل در بازار تجهیزات پزشکی وجود دارد. دستگاه ساکشن پرتابل دارای یک ترولی چرخ دار  🛞  است تا امکان جا به جایی و حمل و نقل آسان آن توسط پزشکان فراهم شود. این ساکشن در دو مدل دو شیشه و تک شیشه وجود دارد که محل قرارگیری این جارها  🫙 در قسمت جلویی یونیت می باشد. این دو شیشه توسط دو هولدر روی یونیت سوار می شوند
. شلنگ هایی کوتاه نیز درون بسته بندی وجود دارد که یک طرف آن بر روی سلکتور و طرف دیگر روی گپ نصب و فیکس می شود. این شلنگ ها به هدایت مایعات درون جار کمک می کند.

گذشته از این دو جار، یک باتل اطمینان و سنسور هوشمند نیز در قسمت بالای یونیت پرس تعبیه شده است.
قسمتی ولوم  ⏲️ مانند نیز وجود دارد که برای تنظیم گیج فشار و وکیوم به کار برده می شود.
شما می توانید برای شدت مکش این گیج را روی درجه دلخواه تنظیم کنید.
این قسمت دقیقا حین مکش مایعات کارایی دارد.
همچنین ولومی متشکل از دو قسمت چپ و راست( left or right) وجود دارد و زمان استفاده آن در مواقعی است که یک جار پر از مایعات شده و لازم است جار یا شیشه بعدی به کار گرفته شود.
در این مواقع باید ولوم را سمت شیشه مورد نظر بگردانید تا پس از مکش مایعات درون آن ریخته شود.

چگونگی استفاده و راه اندازی دستگاه ساکشن

راه اندازی ساکشن

این نکته حائز اهمیت است که شیشه های ساکشن قابلیت استریل دارند و شما می توانید پس از هر بار استفاده آن ها را ضدعفونی کنید. برای اطمینان خاطر خود کیسه های یکبار مصرف نیز در فروشگاه ما به فروش می رسد، با خرید این کیسه ساکشن و جایگذاری در شیشه های ساکشن می توانید پس از هر بار استفاده کیسه را خارج کرده و دور بیاندازید. این کیسه ها باید به خوبی بر روی گپ جار نصب شوند تا مایعات درون آن ریخته شود. شما می توانید برای خرید کیسه ساکشن نیز به ما مراجعه کنید.

پدالی نیز روی تجهیزات ساکشن وجود دارد. برای راه اندازی دستگاه کافیست کلید صفر و یک روی ساکشن را به سمت یک چرخانده و دکمه پاور را لمس کنید. با سبز شدن چراغ پاور دستگاه شروع به کار می کند و حتی می توانید با فشار دادن پدال دستگاه ساکشن را آماده به کار کنید.

دستگاه ساکشن اتاق عمل:

اما اگر شما دنبال دستگاه ساکشن اتاق عمل ایرانی هستین ما به شما دستگاهی با قدرت و کیفیت بسیار بالا را معرفی خواهیم کرد، مزیت دستگاه های ایرانی نسبت به دستگاه های وارداتی، تامین قطعات و خدمات پس از فروش می باشد، این دستگاه دارای دو باتل با قابلیت اتوکلاو می باشد، مخزن های دستگاه ۳ لیتری و ۵ لیتری با انتخاب خود شما قابل سفارش است ، کیسه ساکشن یکبار مصرفی که برای این دستگاه طراحی شده منطبق بر مخازن می باشد.
کیسه ساکشن یکبار مصرف جهت کنترل از نشر عفونت در مراکز تعبیه شده است.

دستگاه ساکشن اتاق عمل

دستگاه ساکشن بیمارستانی:

بیمارستان هایی که ملزم به خرید دستگاه ساکشن پرتابل  و ساکشن سانترال بیمارستانی با کیفیت ایرانی می باشند، دستگاهی بصورت سبک و قابل حمل روی ترالی طراحی شده این دستگاه قدرت مکندگی بسیار بالایی دارد و در اتاق عمل بیمارستان هم مورد استفاده قرار میگیرد، این دستگاه دارای سنسور هوشمند می باشد، هرگاه به دلیل عمل نکردن سیستم Mechanical Over Flow protection مایع از طریق جار های بزرگ به داخل جار محافظ وارد شود دستگاه بلافاصله الکترو پمپ را خاموش و هشدار صوتی خواهد داد.

در حققیت باید گفت که هرگز نمی توان قیمت دقیقی برای دستگاه ساکشن بیمارستانی ارائه داد زیرا خصوصیات و نوسانات بازار بر روی آن تاثیر می گذارد. ما در باتیس طب همواره در تلاش هستیم تا تجهیزات پزشکی  🩺 اعم از انواع دستگاه ساکشن بیمارستانی را با قیمتی مناسب و اقتصادی به شما عرضه کنیم.

ساکشن های پرتابل بیمارستانی به دو دسته ساکشن تک شیشه و ساکشن دو شیشه تقسیم می شود. قیمت این نوع ساکشن با توجه به باتل (شیشه) هایی که دارد متفاوت خواهد بود.
در ادامه به این موضوع نیز پرداخته ایم.

دستگاه ساکشن بیمارستانی

قیمت دستگاه ساکشن تک شیشه:

دستگاه ساکشن تک شیشه معمولا در مواقعی استفاده می شود که فرد نیاز به جابه جایی دارد و معمولا کاربرد آن در مقایسه با ساکشن دو شیشه کم تر است. این ساکشن ابعاد کوچک تر و مخزن ذخیره مایعات کمتری نیز دارد  بنابراین طبیعی است که از قیمت پایین تری نیز برخوردار باشد. این ساکشن برای مواردی استفاده می شود که عفونت بیمار کم است و نیازی به دستگاه ساکشن با مکش قوی نیست.

قیمت دستگاه ساکشن دو شیشه:

همانطورکه در جریان هستین دستگاه ساکشن دو شیشه کاربرد های مختلفی دارد از مصارف عمومی گرفته تا اتاق عمل جراحی های سبک و سنگین و لیپوساکشن یا پیکرتراشی، ساکشن دو شیشه دارای دو باتل در حجم های مختلف موجوده می باشد، این دستگاه ساکشن مجهز به یک شیر انتخاب جار می باشد، با استفاده از این شیر در صورتی که حین استفاده از ساکشن، یکی از جار های اصلی پر شود میتوان مکش را به جار دوم منتقل کرده و از لوله بیماری که به جار دوم متصل شده استفاده نمود.

این دستگاه ساکشن زمانی استفاده می شود که عفونت بدن بیمار و ترشحات وی بسیار است و نیاز است تا از دستگاهی با مکش بالا و قدرتمند استفاده شود. ساکشن های دو شیشه از فیلتر برخوردار هستند تا عفونت و ترشحات وارد دستگاه نشود. همچنین این دستگاه ساکشن قابلیت استریل کردن تمامی قطعات را داراست.

لازم به ذکر است که برای خرید باتل ساکشن دیواری و غیره به سایت ما رجوع کنید.

خرید دستگاه ساکشن جراحی پرتابل

باتیس طب یک فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی  🩺 است که شما می توانید به راحتی در سایت ما ثبت سفارش کرده و حتی از قیمت ساکشن ایرانی  🇮🇷 و سایر محصولات مطلع شوید زیرا همان طور که می دانید به دلیل نوسانات بازار امکان بیان قیمت دقیق محصول وجود ندارد. همکاران و مشاوران ما در این مجموعه انواع با کیفیت ترین دستگاه ساکشن پرتابل را به شما مشتری عزیز عرضه می دارند. هدف ما در باتیس طب ارائه محصولی است که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد.

قیمت دستگاه ساکشن دو شیشه

17

 1. سلام عرض کردم آیا خرید بالا قیمت تفاوت دارد؟ ساکشن بیمارستانی ده عدد

 2. ساکشن hsp خریداری کردم قدرت مکش خوب و خدمات پس از فروش عالی بود تشکر

 3. سلام فیلتر های دستگاه چند وقت یکبار باید عوض بشه؟. در مورد قیمت فیلتر ها نیز بفرمایید

  • سلام وقت بخیر
   درصورتی که در بیمارستان استفاده میکنیدومدت بیشتری درحال استفاده ازدستگاه هستیدهر 6ماه یکبارفیلتر دستگاه ساکشن تعویض شود ودرصورتی که کاربر خانگی هستید8ماه یا یک سال هم کفایت میکند

 4. سلام روزتون بخیر ، شما درباره ی ساکشن های سانترال هم تخصص دارید ؟ نیاز ب مشاوره دارم ممنون میشم باهام تماس بگیرید

 5. سلام وقتتون بخیر
  این دستگاه عالیه
  مکش فوق العاده ای داره یکسالی هست که از شما خریداری کردم
  واقعا ممنونم از شما و تیم خوبتون 😍

 6. سلام وقتتون بخیر من سه تا دستگاه ازتون خریداری کردم همکی عالی بوده وپشتیبانی عالی بوده
  فقط یه سوال دارم این دستگاه تک شیشه قابلیت استریل داره وبرای ساکشن غبغب ومیزان کم برای تزریقات صورت استفاده میشه

  • سلام وقت بخیر خانم دکتر
   ممنون از اعتماد شما به ما
   سپاس
   دستگاه ساکشن تک شیشه رومیزی بله باتل قابل استریل هست وتا نهایت یک لیتر رو میتوانید با این دستگاه برداشت کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما