خرید اینترنتی دستگاه لیپوساکشن درجه یک

خرید اینترنتی دستگاه لیپوساکشن به راحتی امکان پذیر است. با خرید اینترنتی دستگاه در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. این دستگاه ها چرب های اضافی بدن را خارج می کنند و به تناسب اندام کمک می نمایند.

خرید اینترنتی دستگاه لیپوساکشن درجه یک بسیار راحت است برای خرید این محصول فقط کافیست با سامانه اینترنتی ما تماس ☎️  حاصل کنید پشتیبانی بهترین محصول را در اختیار شما قرار دهد خرید این محصول را به صورت غیر حضوری امکان پذیر شده است برای تهیه این محصول می توانید از طریق سامانه  🌐اینترنتی ما راجع به این محصول اطلاعات لازم را کسب کنید ابن محصول زیبا و پر کاربرد دارای گارانتی است هر موقع که گارانتی شما تمام شد می توانید ان را شارژ کنید.

در ادامه به عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسب و مهمترین موارد استفاده از دستگاه لیپوساکشن و مرکز خرید دستگاه لیپوساکشن با بهترین کیفیت در تهران و قیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایران  🇮🇷 و انواع دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های لاغری می پردازیم. این دستگاه بسیار مفید است و ضرری ندارد

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسب

عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسب انواع دستگاه لیپوساکشن کاربردهای متفاوتی دارند. تولیدی دستگاه ساکشن، بهترین محصولات راتهیه می کند.

لیپوساکشن به معنی مکش چربی می باشد. این عمل در جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی کاربرد فراوانی دارد. هر سال حدود ۴۰۰۰۰۰ بیمار در سراسر دنیا عمل لیپوساکشن انجام می دهند. دستگاه لیپوساکشن و پیکرتراشی لیپوسَت زیر مجموعه دستگاه های مکش و حذف چربی برای تناسب اندام یا لاغری می باشد.

 • لیپوساکشن قدرتی:

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

لیپوساکشن قدرتی ویژگی هایی دارد که امکان کنترل آسان تر را برای جراحان امکان پذیر می کند، که امکان حذف دقیق تر و کامل تر چربی را فراهم می آورد. وقتی لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی موضعی معرفی شد، روش کار با دستگاه به این صورت بود که جراح، کانولا (لوله لیپوساکشن که برای حذف چربی استفاده می شود) را در محل عمل به حرکت درآورده و چربی ها را تخریب می کند . این عمل برای جراح (لیپوساکشن باید حتما توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت گیرد) که باید هم بر حذف چربی تمرکز داشته باشد و هم بر کنترل لوله و تحمل وزن آن و عقب و جلو بردن لوله ، بسیار خسته کننده می باشد.

عرضه لیپوساکشن امروز باعث شده است که افراد زیادی به دنبالاستفاده از آن باشد کسانی که به دنبال خرید این دستگاه هستند می‌توانند از طریق مجموعه ما بهترین محصول را سفارش دهید تا در کمترین زمان برای شما ارسال گردد همچنین این محصول به دلیل مزایای بیشماری که دارد به یکی از قدرتمندترین دستگاه ها یه لیبوساکشن در دنیا  🌍 تبدیل شده است

برای اطلاعات بیش تر این مقاله را تا انتها بخوانید این محصول زببا مدل بسیاری زیادی دارد

 

عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسب

 

مهمترین موارد استفاده از دستگاه لیپوساکشن:

از مزایا و کاربرد دستگاه لیپوساکشن می توان به موارد زیر  👇🏼 اشاره نمود:

 1. 🩺 دستگاه لیپوساکشن سر و صدای زیادی ندارد.
 2.  🩺 وایبریشن (لرزش) به اندازه کافی در لوله کانولا ایجاد می شود.
 3.  🩺 به دست جراح فشار یا لرزش چندانی وارد نمی آید. در نتیجه، جراح با دقت بیشتری کار می کند.
 4.  🩺 بافت چربی با جداسازی از پوست به صورت یکنواخت مکش می شود.
 5.  🩺 بیمار بیهوش نشده و فقط بی حسی موضعی در محل عمل انجام می شود.
 6.  🩺 بیمار خونریزی کمی دارد. و پس از لیپوساکشن حداقل درد را احساس می کند.
 7.  🩺 دستگاه کاملا استاندارد است.

 

مهمترین موارد استفاده از دستگاه لیپوساکشن:

 

ویژگیهای دستگاه لیپوساکشن به قدری زیاد است که افراد زیادی به دنبال تهیه و خرید آن هستند این محصول همانطور که در بالا اشاره شد ویژگی های منحصر به فردی دارد از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به کبودی کمتر بدن بیمار اشاره کرد همچنین در عمل لیپوساکشن برای خارج کردن چربی ران و قسمت شکم قبلاً مشکلاتی وجود داشت در دستگاه ساکشن قدرتی این مشکلات از بین رفته‌اند و پیکرتراشی شکم و ران و باسن به راحتی انجام می‌پذیرد اگر از این دستگاه استفاده کنید دیگر نیازی به جراحی نیست بلکه از طریق نیروی فیزیکی از جانب جراح می توانید عمل را انجام دهید دوره نقاهت این روش بسیار کم است و مانند روشهای قدیمی نیست که فرد بیمار مدت زمان طولانی را صرف عمل کند.

مهمترین موارد استفاده از دستگاه لیپوساکشن را به شما گفتیم

 

مرکز خرید دستگاه لیپوساکشن با بهترین کیفیت در تهران

قیمت دستگاه لیپوساکشن با توجه به اندازه و کیفیت آن متغیر است. دستگاه ساکشن پرتابل یکی از بهترین دستگاه های چربی زدایی به شمار می رود. دستگاه لیپوست چهار قسمت اصلی دارد:

 1. سیستم ساکشن یا مکش
 2. هندپیس ویبره سَت برای رفع چربی
 3. پمپ تصفیه چربی جهت تزریق همگنِ محلول تامیسنت
 4. ظرف گرمادهنده برای گرم نگه داشتن محلول تامیسنت (محلول در دو کیسه قرار دارد؛ طبق تصویر دستگاه لیپوساکشن)

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

خرید دستگاه لیپوساکشن یکی از بهترین مراکز است که این محصول را در اختیار همه هموطنان قرار داده است این دستور را تحت لیسانس فرانسه 🇫🇷 و آمریکا  🇺🇸 است و در ایران  🇮🇷 تحت نظر مهندسان  👨🏻‍💻 کاربلد و ماه ساخته شده است که این محصول مدل های زیادی دارد و افراد زیادی به دنبال تهیه آن هستند این محصول در تنوع رنگ و سایز مختلف وجود دارد و افراد نیاز خود می تواند آن را تهیه کنند اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال خرید دستگاه لیپوساکشن برای مراکز و کلینیک‌های  🏨 خود هستید می توانید از طریق سامانه اینترنتی  🌐 ما محصول مورد نظرتان را سفارش دهید تا در کوتاهترین مدت زمان برای شما درب منزل  🏠 و کلینیک ارسال شود

 

قیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایران

دستگاه ساکشن چربی، چربی های اضافی را از بدن خارج می کند. فروشنده دستگاه ساکشن تخفیفات ویژه ای  را برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است.

بی حسی موضعی در لیپوساکشن لیپوست چگونه انجام می شود؟

برای بی حسی موضعی، از دو تا سه لیتر محلول تامیسنت شامل ماده بیهوشی (بی حسی) به بافت چربی تزریق می شود. دمای محلول تامیسنت قابل تنظیم است و با دمای بدن سازگار می شود. از یک پدال پا برای تنظیم میزان ویبره (لرزش) هندپیس استفاده می شود.

برش های کوچکی در پوست ایجاد می شود. و یک کانولا (لوله مکشی) به دستگاه لیپوساکشن جهت بیرون بردن چربی متصل می شود. پزشک کانولا را در میان بافت چربی با قدرت به حرکت در می آورد. و یا از یک واحد ویبراسیون الکتریکی برای بیرون راندن چربی استفاده می کند.

 

انواع کانولا ساکشن خور موجود و قابل سفارس هست:

 

قیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایران

 

لیپوساکشن قدرتی چه چیز جدیدی ارائه می دهد؟

در لیپوساکشن با دستگاه ، لوله منعطف بوده و قادر به عقب و جلو رفتن می باشد. این دستگاه از ارتعاشات کوچک و سریع برای شکستن سلول های چربی استفاده می کند. دقت کنید که در لیپوساکشن سنتی این جراح بود که باید لوله را در بافت چربی حرکت می داد .

این لرزش به حذف بهتر و سریعتر چربی ها کمک می کند ،به طوری که در این روش ۳۰ درصد بیشتر چربی از بدن خارج می شود.

مسئله دیگر ایمن بودن این روش است ،زیرا جراح تمام تمرکز خود را بر روی کنترل نوک کانولا ،بافت چربی و عدم آسیب به بافت های نزدیک به ناحیه قرار می دهد .

مزایای لیپوساکشن با دستگاه

 • پزشکان نیازی به استفاده از نیروی زیاد در طول لیپوساکشن قدرتی ندارند زیرا کانول ارتعاشی به حذف سلول های چربی بدن کمک می کند.
 • عوارض کمتر : میزان کبودی و زمان بهبودی به طور قابل توجهی کاهش می یابد .
 • این روش برای قسمت هایی که لیپوساکشن بسیار دشوار می باشد (مانند ران داخلی ، شکم و سینه آقایان) راحت تر صورت می گیرد .
 • در کمترین زمان بیشترین حجم از چربی را می توان از بین برد .
 • هرچه مهارت جراح بالاتر باشد، نتیجه بهتری از این جراحی حاصل می شود .

قیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایران  🇮🇷 به عوامل زیادی وجود دارد این محصول زیبا است و مدل های زیادی دارد این محصول ارزان است و قیمتی مناسب دارد این محصول عوامل زیادی در بالا بردن و کم شدن قیمت ان تاثیر دارد

 

قیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایران

 

انواع دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های لاغری

نمایندگی دستگاه لیپوست با کیفیت ترین دستگاه ها را عرضه می کند. با خرید دستگاه ساکشن خانگی از فواید بی شمار آن برخوردار شوید.

از جدیدترین راه های رسیدن به تناسب اندام، لیپوماتیک یا پیکر تراشی می باشد که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی یافته است. در این روش، چربی های مازاد بدن با استفاده از دستگاه خارج می شود. دستگاه های پیکرتراشی برای نخستین مرتبه از سوی کشور صنعتی آلمان به سراسر جهان معرفی شد.

جالب است بدانید که نخستین نسل از دستگاه های لیپوساکشن توسط یکی از متخصصین زیبایی (دکتر فیشر 🧑🏻‍⚕️ ) در سال 1974 میلادی ابداع گشت. در سال 1997 میلادی دستگاه های لیپوماتیک به منظور قدرت کمکی تولید شد. کاهش تورم و آسیب های موضعی در این روش نسبت به سایر روش های مشابه، از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می باشد.
با استفاده از این دستگاه می توان چربی های زائد موجود در نواحی مختلف بدن(باسن، ران ها، بازوان، غبغب و…) را به راحتی خارج نمود و تحت نظارت پزشک حاذق، چربی های تخلیه شده را به سایر نقاط مختلف بدن هم چون: گونه، لب و رفع نمودن خط خنده به منظور زیبایی بخشی تزریق نمود.

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

روش نوین لاغری:

این روش در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است به طوری که تازه ترین درمان های لیپوماتیک، بدون بیهوشی صورت می گیرد؛ اگر چه این درمان باید تحت نظارت پزشک متخصص و در محیطی کاملا بهداشتی انجام گیرد.
به طور کلی می توان گفت:لیپوماتیک کلیه نواقص و کمبود هایی که در روش های لیپوساکشن و لیپولیزر وجود داشته است را رفع نموده است.

انواع دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های لاغری زیاد است این محصول ابعاد بسیاری دارد باعث می شود چربی ها کم شود این محصول زیبا است و بسیار با کیفیت است

این محصول بسته بندی زیبایی دارد شما به راحتی می توانید ان را سفارش دهید این محصول ابعاد مختلفی دارد در میان تمام وسایل این محصول جایگاه ویژه ای دارد

تولید کننده ساکشن بیمارستانی درجه یک

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

فروش دستگاه ساکشن پزشکی در بهترین قیمت ها صورت می گیرد. از مزایای این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

امکان آمبولی شدن چربی با استفاده از این دستگاه به حداقل میزان خود خواهد رسید. دستگاه لیپوماتیک sp6 به صورت سه بعدی در میان چربی ها حرکت نموده و چربی ها را تخلیه می نماید. این دستگاه در مقایسه با دستگاه های دیگری هم چون لیپولیز لیزری که از حرکات دو بعدی استفاده می نماید، بسیار موثر تر و دقیق تر خواهد بود.

تولید کننده ساکشن بیمارستانی درجه یک ان را در اختیار همه قرار داده اند این محصول بسیار زیبا است از خرید ان پشیمان نمی شوید این محصول به دلیل این که از مواد عالی تهیه شده است افراد زیادی از ان استفاده می کنند و صادرات ان به خارج از ایران بسیار رونق دارد این محصول بسیار کاربردی است

 

 

تاثیر قیمت ارز بر قیمت دستگاه لیپوساکشن

دستگاه لیپوساکشن یک دستگاه المللی یعنی در تمام نقاط دنیا از این دستگاه استفاده می‌شود بنابراین این وسیله یک وسیله بین المللی می باشد که ارز و دلار بر روی آن تاثیر ویژه‌ای دارد بنابراین وقتی که دلار رود قیمت این دستگاه نیز زیادتر می‌شود و وقتی دلار و ارز کم می‌شود و قیمت این دستگاه ها کمتر می شود این دستگاه در رنگ‌های مختلفی طراحی شده است و افراد طبق نیاز و سلیقه خود آن را تهیه و ثبت می نماید

مشخصات فنی بهترین دستگاه لیپوساکشن

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

این وسیله یک سیم برق یک مخزن شاد دوراهی و یک جعبه آهنی یا پلاستیک ساخته شده است معمولا در زیر دستگاه چرخ های وجود دارد که این چرخ و باعث می شود که جراح به راحتی بتواند آن را با خود در هر جایی که می خواهد ببرد این وسیله بسیار سبک است از مواد آلی و با کیفیت ساخته شده است افراد با نیاز و سلیقه خودمان را استفاده می‌کند اگر به دنبال خرید و سفارش این محصول هستید می‌توانید با سامانه ما تماس  📞 بگیرید تا شما را به بهترین محصول آشنا کند.

بررسی انواع لیپوساکشن از نظر کاربرد

 

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

 

معمولاً به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود یکی از آنها لیپوساکشن قدرتی یا پال می‌باشد قدرتی یکی از بهترین است که با روش پال استفاده می‌شود این محصول در واقع یکی از بهترین روش ها جهت پیکرتراشی می‌باشد که باعث از بین رفتن چربی های موضعی و ایجاد تناسب زیبایی در بین بدن افراد می‌شود این روش دارای ویژگی های مختلفی می باشد و تفاوت زیادی با لیپوساکشن های معمولی دارد این عمل به گونه ای است که فرد جراح با استفاده از قدرت دست و حرکت در بافت تخریب و چربی را انجام می‌دهد این روش ایمنی بسیاری دارد و باعث می‌شود که خستگی جراح کمتر شود دقت بالا می‌رود

مراکز توزیع دستگاه لیپوساکشن در سراسر کشور

خرید دستگاه ساکشن دوشیشه اتاق عمل

مراکز توزیع دستگاه لیپوساکشن در سراسر کشور این محصول را در اختیار همگان قرار داده‌اند این مراکز به دنبال آن هستند که بهترین محصول را تولید کند همچنین قطعات به کار رفته شده در دستگاه لیپوساکشن تحت نظر پزشکان  🧑🏻‍⚕️ و کارشناسان  👨🏻‍💻 ما ساخته شده است این محصول مدل های بسیار زیادی دارد و امروزه جایگاه بسیار زیادی را در علم پزشکی باز کرده است به راحتی با وسایل پزشکی سفید و هماهنگ می شود اگر شما به دنبال و خرید این محصول زیبا هستید می توانید با ما تماس بگیرید به دور از هر واسطه ای به دست شما برسد.

مشتریان ما- ارومیه:

 

9

  • سلام وقت بخیر
   بستگی به خودتان وکیس موردنظرداردکه اگرقدرت مکش راروی درجه پایین بگذارید باعث آمبولی نمیشود

  • سلام وقت بخیر
   بستگی به خودتان وکیس موردنظرداردکه اگرقدرت مکش راروی درجه پایین بگذاریدباعث آمبولی نمیشود

  • دستگاه جدیدتر از این مدل برای پیکرتراشی چی توی بازار هست؟ میخام پمپ تامیسنت داشته باشه

 1. سلام وقتتون بخیر
  این دستگاه عالیه
  مکش فوق العاده ای داره یکسالی هست که از شما خریداری کردم
  واقعا ممنونم از شما و تیم خوبتون 😍

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما