خرید مدرن ترین دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی

دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی یکی از تجهیزات مدرنی ست که با هدف استفاده در مراکز دندانپزشکی تولید شده و طراحی مدرن دارد. برای خرید این دستگاه با کارشناسان باتیس طب در ارتباط باشید.

یکی از مهمترین بخش های پزشکی که امروزه مراجعه کننده زیادی دارد، دندانپزشکی است. به توجه به اینکه عوامل مختلف سبب ایجاد مشکل در دندان می شود، بسیاری از افراد به منظور مراقبت و درمان دندان، به مراکز تخصصی دندانپزشکی مراجعه خواهند کرد. در این مراکز افراد متخصص حضور داشته که با بررسی مشکل دندان، آن را به صورت حرفه ای درمان کرده تا از خرابی بیشتر دندان جلوگیری شود.

در راستای ارائه خدمات دندانپزشکی به سبک مدرن، دستگاه ها و لوازم مخصوص طراحی و تولید شده که با بهره گیری از آنها می توان اقداماتی بهتر بر روی دندان ها داشت. بخصوص در حال حاضر که علم پزشکی در بخش دندان و مراقبت آن، پیشرفت زیادی داشته و همواره تدابیری بهتر برای فعالیت های پزشکی آن در نظر گرفته شده است.

ساکشن دندانپزشکی یکی از مهمترین دستیارها در مراکز دندانپزشکی بوده که به کمک آن مایعات، خون و ترشحات از دهان بیمار خارج شده و این اقدام سبب بهتر دیده شدن فضای دهان خواهد شد. به این ترتیب پزشک مربوطه می تواند اقداماتی بهتر بر روی دندان انجام داده و مسلما درمانی مطمئن تر انجام می شود.

کاربرد ساکشن دندانپزشکی چیست؟

همه افرادی که برای مشکلات دندان به پزشک مراجعه می کنند، یک لوله سفید که به یک دستگاه متصل بوده و در فضای دهان قرار می گیرد را دیده اند. درست حدس زدین این لوله به ساکشن دندانپزشکی متصل بوده که وظیفه آن خروج مایعات از فضای دهان بوده که کمک زیادی به پزشک برای درمان خواهد کرد.

وقتی پزشک برای درمان دندان اقدام می کند، مقادیر زیادی ترشحات و خون در فضای دهان جمع شده که سبب کاهش دید او می شود. اگر این مایعات مزاحم به درستی از دهان خارج نگردد، می تواند روند درمان را با مشکل مواجهه کرده و این مسئله برای بیمار نیز خطرناک است. به همین دلیل بهره گیری از انواع ساکشن دندانپزشکی اهمیت زیادی داشته و باید از دستگاه های تخصصی برای این منظور بهره گرفت.

از مهمترین کاربردهای ساکشن دندانپزشکی می توان موارد زیر را دانست:

 • تخلیه مایعات و ترشحات در فضای دهان
 • مکش خون ایجاد شده از لثه
 • خشک نگه داشتن فضای دهان به منظور دید بهتر
 • جلوگیری از جمع شدن مایعات بی حس کننده

البته توجه به این موضوع نیز مهم ست که بدانید دستگاه ساکشن دندانپزشکی انواع مختلفی داشته که در به ادامه به آنها اشاره می شود.

کاربرد ساکشن دندانپزشکی چیست؟

انواع ساکشن دندانپزشکی با توجه به نوع استفاده

با توجه به اینکه اقدامات دندانپزشکی با حساسیت زیاد همراه بوده و می تواند برای بیماران مسئله ساز باشد، باید از تجهیزات استاندارد و دقیق در آن بهره گرفت. لذا ساکشن دندانپزشکی که یکی از ضروریات بوده، در انواع مختلف طراحی و تولید شده تا به پزشک بیشترین کمک را کرده و درمان به نحو احسنت پیش برود.

انواع ساکشن دندانپزشکی از نظر کارایی و طراحی عبارتند از:

 • ساکشن دندانپزشکی آبی: که در واقع وظیفه استخراج مایعات را از فضای دهن دارد.
 • ساکشن دندانپزشکی هوایی: به منظور خروج ذرات مواد دندانپزشکی و دندان استفاده شده و معمولا به کمک دستار پزشک مورد استفاده قرار می گیرد
 • دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی: نوع پیشرفته ساکشن پزشکی بوده که دارای بخش های مختلف و تجهیزاتی بهتر است
 • ساکشن دندانپزشکی مرکزی : از این نوع دستگاه ها معمولا در عمل های سنگین و تخصصی مورد استفاده قرار گرفته که برای مدت طولانی خدمات خواهد داد

فیلم دستگاه ساکشن

 

در سالهای اخیر با توجه به ورود شرکت های مختلف به منظور طراحی و تولید انواع ساکشن دندانپزشکی، مدل های متنوع ای راهی بازار شده که از نظر قیمتی نیز تفاوت های زیادی دارند. این موضوع به انتخاب و خرید این دستگاه ها کمک کرده و مراکز پزشکی می توانند بهترین گزینه را با در نظر گرفتن نیاز خود تهیه کنند.

انواع ساکشن دندانپزشکی با توجه به نوع استفاده

دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی

همانطور که در بخش قبل گفتیم، دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزاتی ست که در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها به دلیل امکاناتی که داشته، از بهترین گزینه ها برای بکار گیری در مراکز درمانی تخصصی بوده و کمک زیادی در ارائه خدمان دندان خواهد کرد.

از مهمترین امکاناتی که می توان در دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی دید عبارتند از:

 • قدرت مکش بالا
 • فیوز و سنسور مراقبتی
 • کلید تخلیه
 • فیلتر آنتی باکتریال
 • پایین بودن مصرف برق
 • داشتن قطعاتی با طول عمر زیاد
 • قابلیت استفاده برای مدت زمان طولانی

طراحی و تولید دستگاه های ساکشن برقی با توجه به تقاضایی که در بازار داشته، برای بسیاری از شرکت ها اهمیت زیادی دارد. این تولید کننده ها تلاش کرده تا محصولاتی کاربردی تر و قدرتمند تر را به بازار عرضه کرده تا پزشکان استفاده بهتری از آنها برده و روند درمان بهتر انجام شود.

دستگاه ساکشن دندانپزشکی برقی

خرید ساکشن برقی با پایین ترین قیمت

وقتی برای خرید ساکشن دندانپزشکی برقی اقدام شده، می توان از مراکز فروش مختلف استعلام قیمت گرفت. پس از آن خواهیم دید که بازه قیمتی این دستگاه ها زیاد بوده و باید اطلاعات کافی و دلایل این تنوع قیمت را دانست. از این رو عرضه کننده ها می توانند با ارائه مشاوره در مورد انواع دستگاه های موجود، شرایط انتخاب را برای مشتریان خود فراهم کنند.

فراموش نکنید که خرید دستگاه ساکشن با پایین ترین قیمت فقط از طریق مراکز فروش دست اول امکان پذیر است. این مراکز می توانند با معرفی دقیق انواع دستگاه های ساکشن، بهترین گزینه را به شما پیشنهاد داده و در خصوص ارسال و راه اندازی آنها نیز در کنار شما خواهند بود. ارائه خدمات پس از فروش نیز از مهمترین تعهدات این شرکت ها بوده که به مشتریان خود در سراسر ایران خدمات خوبی خواهند داد.

مجموعه باتیس طب از جمله مراکز تخصصی در خصوص معرفی و فروش ساکشن دندانپزشکی برقی بوده که در بهترین برندهای ایرانی و خارجی را در اختیارتان قرار می دهد. این مجموعه در خصوص ارسال دستگاه در اسرع وقت نیز متعهد بوده و بهترین شرایط را برای راه اندازی آن فراهم خواهد کرد.

نظردکتر را راجب دستگاه ساکشن دندنپزشکی مشاهده کنید:

13

 1. سلام ارسال ب زاهدان چند روز طول میکشه آبا ارسالتون گارانتی داره؟

  • سلام وقت بخیر
   دستگاه ساکشن دندان پزشکی برقی ارسال از درب کارخانه ونهایتاسه روزه ب دستتون میرسه

  • سلام وقت بخیر
   ارسال دستگاه ازدرب کارخونه تقریبا سه روزطول میکشه تا ب دستتون برسه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما