قیمت دستگاه ساکشن پال در سال 1403 + پخش تولیدی عمده کارخانه

قیمت دستگاه ساکشن پال؛ لیپوساکشن یک روش جراحی است که با از بین بردن رسوبات چربی موضعی که به رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند، چربی بدن را کاهش می دهد. این روش را می توان همراه با سایر روش های جراحی کاهش دهنده چربی استفاده کرد. اما به خودی خود درمانی برای چاقی نیست. برای تعیین اینکه آیا لیپوساکشن یک مسیر ممکن برای کاهش چربی بدن بر اساس شرایط فیزیکی شما است یا خیر، با پزشک مشورت کنید.

قیمت دستگاه ساکشن پال

دستگاه ساکشن پال معمولاً برای بیمارانی با 30 درصد وزن متوسط ​​بدنشان توصیه می شود که دارای چربی های جدا شده ای هستند که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نداده اند. این روش معمولا برای باسن و شکم درخواست می شود، اما ممکن است برای بهبود خطوط پشت، بازوها، پاها و صورت نیز استفاده شود. بهترین نتایج در بیماران جوان با خاصیت ارتجاعی و رنگ پوست خوب دیده می شود، اما این روش را می توان در مردان و زنان در هر سنی انجام داد.

دستگاه ساکشن پال

 یک سیستم لیپوساکشن با کمک برق نسل جدید است که عملکرد لیپوساکشن با کمک قدرت ارتعاشی، آسپیراتور و عملکرد تزریق را یکپارچه کرده است. با دستگاه تکی، انجام جراحی لیپوساکشن بدون وابستگی به دستگاه های دیگر امکان پذیر است. این کارآیی عمل را افزایش می دهد و جراحان در حین لیپوساکشن برقی با نفوذ آسان تر و برداشتن بافت چربی، خستگی کمتری را تجربه می کنند. میکروکامپیوتر حرکت رفت و برگشت دقیق را محاسبه و ارائه می کند.

بیرون زدگی شکم یکی از ویژگی های بدن است که هم برای آقایان و هم خانم ها دردسرساز می شود. بسیاری از افراد به دلیل نوسانات وزن، افزایش سن و بارداری دچار چربی اضافی و شل شدن پوست شکم می شوند. آن‌ها اغلب سعی می‌کنند برای لاغری شکم رژیم بگیرند و ورزش کنند، اما علیرغم تلاش‌هایشان به سختی می‌توانند شکم متورم را از بین ببرند. یک سبک زندگی سالم اغلب با شکم “پاک” قابل مقایسه نیست. خلاص شدن از شر چربی، بافت و پوست اضافی شکم بدون جراحی ممکن است دشوار یا غیرممکن باشد. جراحی شکم یک روش ایده آل است که برای برداشتن بافت و پوست اضافی از شکم و سفت کردن عضلات شکم طراحی شده است.

دستگاه ساکشن پال

مزایای بالقوه دستگاه ساکشن پال:

نتایج متفاوت است و برای همه بیماران تضمین نمی شود. تمام تصاویر و مزایای روش های ارائه شده توسط Skin sational ارائه شده در این سایت، نتایج خاصی را برای مشتریان فردی نشان می دهد.
• پزشکان نیازی به استفاده از نیروی زیادی در حین لیپوساکشن برقی ندارند زیرا کانول ارتعاشی به آزادسازی سلول های چربی از بدن کمک می کند.
• PAL ممکن است برای درمان نواحی که مجسمه سازی آنها بسیار دشوار است، از جمله قسمت داخلی ران، ناف، مفید باشد.
• از آنجایی که انجام روش لیپوساکشن با کمک قدرت نسبت به لیپوساکشن دستی زمان کمتری دارد، بیماران به طور بالقوه کمتر در معرض عوارض و خطرات ایمنی هستند.
• بیماران فواید درازمدت حذف چربی با لیپوساکشن با روش PAL را گزارش می کنند.

دستگاه ساکشن پال

عمل لیپوساکشن چگونه انجام می‌شود؟

لیپوساکشن برداشتن چربی اضافی توسط یک ابزار نازک و نی مانند به نام کانولا است که به دستگاه لیپوساکشن متصل می شود. کانولا در لایه چربی پوست قرار می گیرد، جایی که در لایه ها دستکاری می شود تا رسوبات چربی ناخواسته حذف شود. نتیجه اصلاح نواحی برآمده و چرب به خطوط جذاب تر است.

مفهوم لیپوساکشن به طرز شگفت آوری ساده است. لیپوساکشن یک تکنیک جراحی است که با از بین بردن رسوبات چربی اضافی که بین پوست و ماهیچه قرار دارد، کانتور بدن را بهبود می بخشد.

اگر از اضافه وزن زیاد و حجم چربی زیاد در برخی از نواحی بدن خود رنج میبرید لیپوماتیک چاره ی این کار هست،باعث میشود چربی های انباشته شده و قدیمی در بدن خارج شوند و در مورد نیاز به نواحی چون سینه و باسن،ران،ساق پا و یا دست ترنسفر شوند و با دوران نقاهت کم و با کمترین حجم چربی در بدن یک بدن ایده آل به شما هدیه دهد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما