مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین دستگاه های ساکشن پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی دستگاه لیپوساکشن درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسبمهمترین موارد استفاده از دستگاه لیپوساکشنمرکز خرید دستگاه لیپوساکشن با بهترین کیفیت در تهرانقیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایرانانواع دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های لاغریتولید کننده ساکشن بیمارستانی درجه یک

خرید اینترنتی دستگاه لیپوساکشن به راحتی امکان پذیر است. با خرید اینترنتی دستگاه در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. این دستگاه ها چرب های اضافی بدن را خارج می کنند و به تناسب اندام کمک می نمایند. 

خرید اینترنتی دستگاه لیپوساکشن درجه یک

عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسب

عرضه مستقیم دستگاه لیپوساکشن با قیمت مناسبانواع دستگاه لیپوساکشن کاربردهای متفاوتی دارند. تولیدی دستگاه ساکشن، بهترین محصولات راتهیه می کند.

لیپوساکشن به معنی مکش چربی می باشد. این عمل در جراحی پلاستیک  و عمل های زیبایی کاربرد فراوانی دارد. هر سال حدود ۴۰۰۰۰۰ بیمار در سراسر دنیا عمل لیپوساکشن انجام می دهند. دستگاه لیپوساکشن و پیکرتراشی لیپوسَت زیر مجموعه دستگاه های مکش و حذف چربی برای تناسب اندام یا لاغری می باشد. 

 • لیپوساکشن قدرتی:

لیپوساکشن قدرتی ویژگی هایی دارد که امکان کنترل آسان تر را برای جراحان امکان پذیر می کند، که امکان حذف دقیق تر و کامل تر چربی را فراهم می آورد. وقتی لیپوساکشن به عنوان یک روش حذف چربی موضعی معرفی شد، روش کار با دستگاه به این صورت بود که جراح، کانولا (لوله لیپوساکشن که برای حذف چربی استفاده می شود) را در محل عمل به حرکت درآورده و چربی ها را تخریب می کند . این عمل برای جراح (لیپوساکشن باید حتما توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت گیرد) که باید هم بر حذف چربی تمرکز داشته باشد و هم بر کنترل لوله و تحمل وزن آن و عقب و جلو بردن لوله ، بسیار خسته کننده می باشد.

مهمترین موارد استفاده از دستگاه لیپوساکشن

از مزایا و کاربرد دستگاه لیپوساکشن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. دستگاه لیپوساکشن سر و صدای زیادی ندارد.
 2. وایبریشن (لرزش) به اندازه کافی در لوله کانولا ایجاد می شود.
 3. به دست جراح فشار یا لرزش چندانی وارد نمی آید. در نتیجه، جراح با دقت بیشتری کار می کند.
 4. بافت چربی با جداسازی از پوست به صورت یکنواخت مکش می شود.
 5. بیمار بیهوش نشده و فقط بی حسی موضعی در محل عمل انجام می شود.
 6. بیمار خونریزی کمی دارد. و پس از لیپوساکشن حداقل درد را احساس می کند.
 7. دستگاه کاملا استاندارد است.

مرکز خرید دستگاه لیپوساکشن با بهترین کیفیت در تهران

مرکز خرید دستگاه لیپوساکشن با بهترین کیفیت در تهرانقیمت دستگاه لیپوساکشن با توجه به اندازه و کیفیت آن متغیر است. دستگاه ساکشن پرتابل یکی از بهترین دستگاه های چربی زدایی به شمار می رود. دستگاه لیپوست چهار قسمت اصلی دارد:

 1. سیستم ساکشن یا مکش
 2. هندپیس ویبره سَت برای رفع چربی
 3. پمپ تصفیه چربی جهت تزریق همگنِ محلول تومسنت
 4. ظرف گرمادهنده برای گرم نگه داشتن محلول تومسنت (محلول در دو کیسه قرار دارد؛ طبق تصویر دستگاه لیپوساکشن).

قیمت دستگاه لیپوست در نمایندگی ایران

دستگاه ساکشن چربی، چربی های اضافی را از بدن خارج می کند. فروشنده دستگاه ساکشن تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان گرامی در نظر گرفته است.

بی حسی موضعی در لیپوساکشن لیپوست چگونه انجام می شود؟

برای بی حسی موضعی، از دو تا سه لیتر محلول نمکِ تومسنت شامل ماده بیهوشی (بی حسی) به بافت چربی تزریق می شود. دمای محلول توسنت قابل تنظیم است و با دمای بدن سازگار می شود. از یک پدال پا برای تنظیم میزان ویبره (لرزش) هندپیس استفاده می شود.

برش های کوچکی در پوست ایجاد می شود. و یک کانولا (لوله مکشی) به دستگاه لیپوساکشن جهت بیرون بردن چربی متصل می شود. پزشک کانولا را در میان بافت چربی با قدرت به حرکت در می آورد. و یا از یک واحد ویبراسیون الکتریکی برای بیرون راندن چربی استفاده می کند.

لیپوساکشن قدرتی چه چیز جدیدی ارائه می دهد؟

در لیپوساکشن با دستگاه ، لوله منعطف بوده و قادر به عقب و جلو رفتن می باشد. این دستگاه از ارتعاشات کوچک و سریع برای شکستن سلول های چربی استفاده می کند. دقت کنید که در لیپوساکشن سنتی این جراح بود که باید لوله را در بافت چربی حرکت می داد .

این لرزش به حذف بهتر و سریعتر چربی ها کمک می کند ،به طوری که در این روش ۳۰ درصد بیشتر چربی از بدن خارج می شود.

مسئله دیگر ایمن بودن این روش است ،زیرا جراح تمام تمرکز خود را بر روی کنترل نوک کانولا ،بافت چربی و عدم آسیب به بافت های نزدیک به ناحیه قرار می دهد .

مزایای لیپوساکشن با دستگاه

 • پزشکان نیازی به استفاده از نیروی زیاد در طول لیپوساکشن قدرتی ندارند زیرا کانول ارتعاشی به حذف سلول های چربی بدن کمک می کند.
 • عوارض کمتر : میزان کبودی و زمان بهبودی به طور قابل توجهی کاهش می یابد .
 • این روش برای قسمت هایی که لیپوساکشن بسیار دشوار می باشد (مانند ران داخلی ، شکم و سینه آقایان) راحت تر صورت می گیرد .
 • در کمترین زمان بیشترین حجم از چربی را می توان از بین برد .
 • هرچه مهارت جراح بالاتر باشد، نتیجه بهتری از این جراحی حاصل می شود .

انواع دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های لاغری

انواع دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های لاغرینمایندگی دستگاه لیپوست با کیفیت ترین دستگاه ها را عرضه می کند. با خرید دستگاه ساکشن خانگی از فواید بی شمار آن برخوردار شوید.

از جدیدترین راه های رسیدن به تناسب اندام، لیپوماتیک یا پیکر تراشی می باشد که در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی یافته است. در این روش، چربی های مازاد بدن با استفاده از دستگاه خارج می شود. دستگاه های پیکرتراشی برای نخستین مرتبه از سوی کشور صنعتی آلمان به سراسر جهان معرفی شد.

جالب است بدانید که نخستین نسل از دستگاه های لیپوساکشن توسط یکی از متخصصین زیبایی (دکتر فیشر) در سال 1974 میلادی ابداع گشت. در سال 1997 میلادی دستگاه های لیپوماتیک به منظور قدرت کمکی تولید شد. کاهش تورم و آسیب های موضعی در این روش نسبت به سایر روش های مشابه، از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه می باشد.
با استفاده از این دستگاه می توان چربی های زائد موجود در نواحی مختلف بدن(باسن، ران ها، بازوان، غبغب و…) را به راحتی خارج نمود و تحت نظارت پزشک حاذق،  چربی های تخلیه شده را به سایر نقاط مختلف بدن هم چون: گونه، لب و  رفع نمودن خط خنده  به منظور زیبایی بخشی تزریق نمود. 

این روش در چند سال اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است به طوری که تازه ترین درمان های لیپوماتیک، بدون بیهوشی صورت می گیرد؛ اگر چه این درمان باید تحت نظارت پزشک متخصص و در محیطی کاملا بهداشتی انجام گیرد. 
به طور کلی می توان گفت:لیپوماتیک کلیه نواقص و کمبود هایی که در روش های لیپوساکشن و لیپولیزر وجود داشته است را رفع نموده است. 

تولید کننده ساکشن بیمارستانی درجه یک

تولید کننده ساکشن بیمارستانی درجه یک فروش دستگاه ساکشن پزشکی در بهترین قیمت ها صورت می گیرد. از مزایای این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

امکان آمبولی شدن چربی با استفاده از این دستگاه به حداقل میزان خود خواهد رسید. دستگاه  لیپوماتیک  sp6 به صورت سه بعدی در میان چربی ها حرکت نموده و چربی ها را تخلیه می نماید. این دستگاه در مقایسه با دستگاه های دیگری هم چون لیپولیز لیزری که از حرکات دو بعدی استفاده می نماید، بسیار موثر تر و دقیق تر خواهد بود.

مریم هاشمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه باتیس طب شما را به خرید بهترین دستگاه های ساکشن پزشکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *