مشاوره و سفارش

  • 8 − 2 =

مجموعه باتیس طب

این مجموعه از آغاز به کار سعی بر تولید محصولاتی بر پایه اصول علمی با بهترین کیفیت و قابل رقابت با تولیدات روز دنیا را داشته است. به همین جهت با استفاده از دستگاه های پیشرفته روز دنیا کوشیده است تا کیفیت محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب و سازگاری با صنعت پزشکی افزایش دهد.
13

دستگاه های ساکشن پزشکی

باتیس طب برای تمامی دستگاه های ساکشن و لیپوساکشن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. پشتیبانی شرکت در خدمات دهی برای دستگاه های پزشکی امری مهم برای بیمارستان ها و مراکز جراحی می باشد از این رو بویژه برای دستگاه ساکشن ساخت ایران تمامی قطعات دستگاه ساکشن  موجود و قابل فروش می باشد.

ساکشن پزشکی

در تولیدات شرکت باتیس طب کیفیت دستگاه ها برای متخصصین، بیمارستان ها و راحتی بیمار مدنظر قرار داده شده است و به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است . این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها ، ایجاد نوآوری تکنولوژیکی ، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در تجهیزات پزشکی گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بردارد.
3

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ساکشن اتاق عمل-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن پزشکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن آمبولانسی-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن دیواری-سفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن دوشیشه-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیپوماتیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
لیپوساکشنسفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن دندانپزشکیسفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن شست و شوی گوشسفارشیموجودتماس بگیرید
ساکشن خانگیسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 7 − 3 =

درباره ما :

شرکت تولیدی باتیس طب با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص در دستگاه های ساکشن پزشکی ایران پا به عرصه این صنعت نهاد. همچنین با استقبال زیاد جامعه پزشکی و جراحان از لیپوساکشن وارد تجارت بین الملل شده و دستگاه های لیپوساکشن ایرانی و وارداتی با عملکرد ساکشن را برای مطب های زیبایی تجهیز می کند.

مدیر فروش مجموعه باتیس طب

خانم رییسی

Call Now Buttonتماس بگیرید